Shenzhen Jingxin Electronic Technology Co., Ltd.

Dom
O nas
Usługi druku
Sprzęt
Możliwości PCB
Zapewnienie jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom próbkiMontaż płytki pod klucz

Kompletny zestaw montażowy płytki obwodu drukowanego zespołu płytek drukowanych na bazie FR4

Certyfikaty PCB
dobra jakość Zespół PCB EMS
dobra jakość Zespół PCB EMS
Opinie klientów
Naprawdę dobrej jakości płyty PCB pod ścisłym systemem QC wrócą do nich!

—— Semazzi Muhammed

Zapewniacie produkt bardzo dobrej jakości i szybką odpowiedź na cytaty, jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony. Dziękuję za całą pomoc.

—— Omar Hassan

Profesjonalny zespół inżynierów i linia produkcyjna. Poza tym szybka dostawa i wysoka jakość są zawsze najlepsze dla naszego programu sprzedaży.

—— Yash Patel

Im Online Czat teraz

Montaż płytki pod klucz

  • wysoka precyzja Montaż płytki pod klucz dostawcy

1. Wstęp

Zespół płyty drukarskiej jest oparty na wymaganiach dokumentów projektowych i specyfikacji procesu, a elementy elektroniczne są wkładane do płytki z obwodem drukowanym zgodnie z pewną regularnością, a proces montażu jest ustalany za pomocą łączników lub lutowania.

2. Specyfikacja

Rodzaj SMT
Materiał bazowy Miedź
Właściwości ogniotrwałe VO
Numer przedmiotu Producent PCB
Marka Zespół elementów elektronicznych płytki drukowanej PCBA
Warstwa 2
Dostosowane tak
Technologia przetwarzania Folia elektrolityczna

3. Aplikacja

PCB mogą być jednostronne (jedna warstwa miedzi), dwustronne (dwie warstwy miedzi po obu stronach jednej warstwy nośnika) lub wielowarstwowe (zewnętrzne i wewnętrzne warstwy miedzi, naprzemiennie z warstwami podłoża). Wielowarstwowe PCB pozwalają na znacznie większą gęstość składników, ponieważ ślady obwodów na wewnętrznych warstwach w przeciwnym razie zajmowałyby powierzchnię między komponentami. Wzrost popularności wielowarstwowych płytek drukowanych z więcej niż dwoma, a zwłaszcza z więcej niż czterema, miedzianymi samolotami był równoczesny z zastosowaniem technologii montażu powierzchniowego . Jednak wielowarstwowe PCB powodują, że naprawa, analiza i modyfikacja pól obwodów jest znacznie trudniejsza i zwykle niepraktyczna.

Montaż płytki pod klucz wprowadzenie próbki

Kompletny zestaw montażowy płytki obwodu drukowanego zespołu płytek drukowanych na bazie FR4

Chiny Kompletny zestaw montażowy płytki obwodu drukowanego zespołu płytek drukowanych na bazie FR4 dostawca
Kompletny zestaw montażowy płytki obwodu drukowanego zespołu płytek drukowanych na bazie FR4 dostawca Kompletny zestaw montażowy płytki obwodu drukowanego zespołu płytek drukowanych na bazie FR4 dostawca

Duży Obraz :  Kompletny zestaw montażowy płytki obwodu drukowanego zespołu płytek drukowanych na bazie FR4

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JINGXIN
Orzecznictwo: UL,RoHS, CE
Numer modelu: JX112610

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pakiet ESD
Czas dostawy: 5-7 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk dziennie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Usługi: OEM Czas realizacji: 5-7 dni
Materiał bazowy: FR4 Funkcje 1: Potrzebny plik Gerber / PCB
Funkcje 2: 100% Testowanie Posiada 3: 2 lata gwarancji
High Light:

pc board assembly

,

automated pcb assembly

Kompletny zespół montażowy PCB drukowanej płytki drukowanej

Istnieje wiele wymagających rozważań opartych na planie dotyczącym wielkości produkcji i rodzaju produkcji w projekcie montażu PCB. Aby upewnić się, że żadne kryteria nie są pomijane i pomijane, analizujemy i analizujemy wszystkie aspekty twoich projektów PCB. Nasza elastyczność w korzystaniu z zasobów ludzkich i maszyn z umiarkowanymi technologiami świadczy o naszej niezawodności, aby załadować projekt we właściwym czasie i gospodarce. Kompletny zestaw montażowy do płytek drukowanych pod klucz FR4

Dzięki pełnemu "pod klucz" , PCB i możliwościom montażu PCB firmy JINGXIN można w kilku prostych krokach przejść od koncepcji do produktu na rynek. Wyślij swój plik BOM i uzyskaj pełną cenę "pod klucz", PCB lub PCB-Assembly dla komponentów, robocizny i gołych tablic; to takie proste. Nasz zespół specjalistów ds. Zaopatrzenia przeszukuje ich źródła, aby znaleźć dokładnie te części, których szukasz, w najlepszej cenie dostępnej w danym dniu.

Dzięki możliwościom pełnego pod klucz , PCB i montażu PCB JINGXIN , możemy wykonać najbardziej złożony projekt i obrócić go w ciągu jednego dnia. Oferujemy pełną pod klucz, PCB, PCB-Montaż ofert online lub przez telefon. Kompletne rozwiązanie "pod klucz" naszej PCB zawiera PCB, PCB - pomoc techniczna dla zespołu i DFM.

JINGXIN Technology Ltd zapewnia również inspekcję, testowanie i dalsze badania, w tym montaż skrzynek i ostateczny montaż płytki drukowanej, jeśli jest to pożądane.

Przyjęliśmy elastyczność, aby zapewnić usługi prototypowania z częściowym montażem "pod klucz", w którym komponenty i wszystkie elementy wejściowe są potrzebne do produkcji PCB zgodnie ze specyfikacjami w BOM i Gerber File są przez nas ułożone w całości lub częściowo.

Naszym głównym celem jest zapewnienie optymalnych ekonomicznie usług zarządzania zapasami z dynamicznym podejściem do wykorzystania siły roboczej i maszyny, ponieważ jest całkowicie zależne od niskiej lub wysokiej wydajności produkcji z dokładnymi wynikami. Nasze globalne nakłady pozwoliły na przyjęcie efektywnego procesu zaopatrzenia w składniki używane w produkcji PCB, aby rozrzucić łatwość i trudność w uzyskaniu tych komponentów.

JINGXIN Technology Ltd Pełne usługi PCB obejmują:

1. Zestaw prototypów

Oferujemy prototypowy montaż do montażu powierzchniowego, otworów przelotowych i mieszanych zespołów PCB. Prototypy mogą być również wytwarzane bezołowiowo lub ołowiowo.

2. Zespół BGA, QFN i montaż powierzchniowy

Nasze możliwości montażu powierzchniowego obejmują komponenty BGA, QFN i fine pitch. Zautomatyzowane procesy montażu są stosowane w całym cyklu produkcyjnym, aby zapewnić stałą, trwałą jakość w połączeniu z optymalnymi kosztami produkcji.

3. Technika mieszana i montaż przewlekany

Mamy pełną zdolność do montażu otworów przelotowych i technologii mieszanych. Oferujemy również szereg usług pomocniczych, takich jak pokrywanie konforemne, enkapsulacja i programowanie urządzeń.

4. Testowanie PCB

Używamy AOI (automatyczna inspekcja optyczna), aby upewnić się, że wszelkie wady w produkcji mogą zostać zidentyfikowane i skorygowane przed dostawą. Współpracujemy również z klientami w celu opracowania unikalnych testów funkcjonalnych dla bardziej złożonych wymagań testowych.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Jingxin Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)