Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ems pcb assembly ] mecz 122 produkty.
FR4 TG140 174 * 103 mm Automotive Pcb Design Montaż komponentów Pozyskiwanie komponentów
| Materiał bazowy: | FR-4 TG140 |
|---|---|
| Grubość płyty: | 1,2 mm |
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
IBE PCB Projektowanie i montaż montażowy ISO13485 ISO14001
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
Network Industr FR4 Elektroniczna płytka PCBA z zieloną maską lutowniczą
| Materiał: | FR4+Komponenty |
|---|---|
| Kolor: | Biało żółty |
| składniki: | Autoryzowany dystrybutor |
UL Aluminium BT Prototype Electronics Assembly Sztywne Elastyczne
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
ENIG FR4 High Tg Alu PCB Dwuwarstwowa konstrukcja PCB bezhalogenowa
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
Umowa na programowanie chipów EMS MCU Montaż elektroniczny Komponenty SMD
| Kolor: | Zielony czarny |
|---|---|
| Nazwa: | Montaż PCB SMT |
| Powierzchnia techniczna: | ENIG |
OEM Szybkie obracanie prototypów PCB o wysokiej częstotliwości 5 * 6 mm Min
| Liczba warstw: | 1-48 |
|---|---|
| Grubość płyty: | (0,1-4 mm ± 10%) |
| Waga miedzi: | 0,5-3 0z |
Rogers 2-warstwowa płytka drukowana Umowa montażu elektronicznego SMD THT
| Typ dostawcy:: | Niestandardowa usługa PCBA |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Usługi produkcji elektronicznej dostawca pcba shenzhen pcb a |
| Metoda montażu PCB:: | Mieszany montaż PCB SMD i THT |
One Stop Electronics PCB PCBA Service IPC A-600G Klasa II
| Kolor: | Zielony, żółty, biały |
|---|---|
| Nazwa: | Montaż SMT PCB sztywny-flex |
| Powierzchnia techniczna: | ENIG |
1 uncja miedzi Flex Sztywna płytka PCB BGA Usługi projektowania płytek PCB
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |

