Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ems pcb assembly ] mecz 122 produkty.
1 uncja FR4 TG170 Rogers Alu PCB Hard Gold do produkcji analizatora Hemox
| Materiał: | CEM3 |
|---|---|
| Warstwa: | 15 |
| Rozmiar: | 160mm*90mm |
Moduł komunikacji bezprzewodowej OEM ODM High TG EMS PCBA HDI
| Materiał: | Wysokie TG |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rozmiar: | 120mm*210mm |
Elastyczny zespół do produkcji płytek drukowanych One Stop EMS ENIG
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Nazwa: | Flex PCBA |
| Powierzchnia techniczna: | ENIG |
Prototypy PCB EMS Quick Turn HASL OSP Contract Electronic Assembly
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
OEM Immersion Silver Automotive PCBA Industrial Car Joystick PCB Board
| Materiał bazowy: | FR4, wysoki TG FR4, wysoka częstotliwość, ałun, FPC |
|---|---|
| Typ PCB: | Sztywna, elastyczna, sztywno-elastyczna |
| Grubość miedzi: | 0,5-6 uncji |
CEM1 CEM3 Quick Turn Prototypy PCB Wielowarstwowa produkcja PCB
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
EMS Consumer Data Recorder Płyta główna PCBA 0,20 mm-10,00 mm Grubość
| Numer warstwy: | 1-12 L |
|---|---|
| Grubość płyty: | 0,20 mm - 10,00 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | HASL, HASL bezołowiowe, Immersion Gold, Immersion Tin, Immersion Silver, Hard gold… |
Bateria do laptopa Produkcja płyt PCB Umowa OEM Montaż elektroniczny
| Materiał: | FR4+Komponenty |
|---|---|
| Kolor: | Biało żółty |
| składniki: | Autoryzowany dystrybutor |
Opieka zdrowotna Urządzenia medyczne Zanurzenie PCB Złota grubość 0,3-3,5 mm
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
One Stop 2 uncje miedzianych szybkich prototypów płytek PCB Immersion Gold
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |

