Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ems pcb assembly ] mecz 122 produkty.
IBe 9um-210um miedziane wielowarstwowe płytki drukowane Producenci płytek drukowanych
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
Półpłytkowe Vias HDI Płytka drukowana Płyta główna Biała płytka PCB 0,4 mm
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
Montaż płytki drukowanej nadajnika i odbiornika Rf UL ISO45001
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Nazwa: | Rozwiązanie pod klucz |
| Powierzchnia techniczna: | ENIG |
Samochodowa płytka drukowana High TG PCB Wykończenie złotem palca ISO 13485
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
0,25 uncji -12 uncji obwód elektryczny wysokiej częstotliwości Pcb Design ODM
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
HASL Industrial PCBA 10-warstwowa produkcja PCB do pomiaru urządzeń kontrolnych
| Materiał: | Wysokie TG |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Rozmiar: | 150mm * 110mm |
Motoryzacja Elektronika medyczna Pcb Pcba CEM1 CEM3 Wielowarstwowa produkcja PCB
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
Zielony żółty UL 94v0 2-warstwowa płytka PCB 225 * 260 mm do spawarki
| Materiał: | FR4 TG170 |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, żółty, niebieski |
| Grubość miedzi: | 1,5 uncji |
PCBA Elastyczna płytka drukowana Producent montażu FPC PCB OEM ODM
| Grubość płyty: | 0,15 |
|---|---|
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 4 miliony |
| Wykończenie powierzchni: | Immersion Gold, OSP, HASL, Immersion Gold, Immersion Tin |
CEM-3 przewodność cieplna okrągła płytka drukowana 1 wat
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |

