Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ pcb fabrication assembly ] mecz 101 produkty.
Urządzenia medyczne Projektowanie montażu płytek drukowanych CEM1 CEM3 Wielowarstwowa produkcja płytek drukowanych
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
CEM1 CEM3 Quick Turn Prototypy PCB Wielowarstwowa produkcja PCB
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
SMT DIP Automotive PCBA Sztywna, elastyczna CEM1 10-warstwowa produkcja PCB
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
HASL OSP Montaż płytki drukowanej One Stop 2-58 Wielowarstwowa produkcja płytek drukowanych
| Materiał: | FR4 |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Rozmiar: | 140mm*100mm |
FPC SMT Quick Turn PCBA Grubość 0,3-3,5 mm Wielowarstwowa produkcja PCB
| Materiał: | FR4 Tg140 shengyi |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, żółty, niebieski |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
HASL Industrial PCBA 10-warstwowa produkcja PCB do pomiaru urządzeń kontrolnych
| Materiał: | Wysokie TG |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Rozmiar: | 150mm * 110mm |
1-32 warstwy HDI Quick Turn Rigid Flex Pcb Fabrication 3mil Line Width
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
FR4 TG140 174 * 103 mm Automotive Pcb Design Montaż komponentów Pozyskiwanie komponentów
| Materiał bazowy: | FR-4 TG140 |
|---|---|
| Grubość płyty: | 1,2 mm |
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
Produkcja elektronicznych prototypów 10-warstwowych szybkich płytek PCB HASL OSP
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
| Wykończenie powierzchni: | HASL, ENIG, OSP, Immersion gold, HASL Lead Free |
Elastyczny zespół do produkcji płytek drukowanych One Stop EMS ENIG
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Nazwa: | Flex PCBA |
| Powierzchnia techniczna: | ENIG |

