Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ pcb fabrication assembly ] mecz 101 produkty.
Pełna pod klucz 8-warstwowa produkcja zespołu PCB EMS Immersion Silver
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Nazwa: | PCBA |
| Powierzchnia techniczna: | HASL |
Płytka drukowana FPC 1,6 mm Elastyczne płytki drukowane Biała maska lutownicza
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
Fpc Prototypowe dwustronne elastyczne płytki drukowane IPC-A-610F klasa II
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
6 uncji Cem 1 Alu PCB High CTI 600 Dwustronna płytka drukowana
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | HASL |
| Grubość miedzi: | 1,5 uncji |
UL 16L Rfid Obwód drukowany Produkcja Immersion Gold
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Materiał bazowy: | FR4 |
1OZ 2OZ Montaż prototypu samochodowego PCB Wielowarstwowa płytka PCB HASL ENIG HDI
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
Elektronika Szybki montaż PCB i produkcja HASL
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Nazwa: | Montaż PCB |
| Powierzchnia techniczna: | OSP |
1 uncja miedzi Flex Sztywna płytka PCB BGA Usługi projektowania płytek PCB
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
TS16949 SMT 2mm aluminiowy zespół PCB ze światłem Cree Led
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,15 mm / 0,1 mm lub niestandardowy, 0,15 mm / 0,1 mm lub niestandardowy |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | HASL, Immersion gold, Flash gold, platerowane srebrem, OSP, HASL |
| Grubość miedzi: | 1,0 uncji |
Baby Clinical Digital Thermometer Pcb Medical Pcba z wyświetlaczem LCD
| Rodzaj: | Płytka termometru cyfrowego |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Grubość płyty: | 1,6 mm |

