Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ pcb fabrication assembly ] mecz 101 produkty.
ISO9001 ISO14001 Niestandardowy wielowarstwowy zespół do produkcji płytek drukowanych do płyty mikrofalowej
| Kolor: | Zielony, żółty, biały |
|---|---|
| Nazwa: | Montaż SMT PCB sztywny-flex |
| Powierzchnia techniczna: | ENIG |
Dwuwarstwowa płytka drukowana UL 9um-210um Wielowarstwowa produkcja PCB
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
|---|---|
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
| Materiał bazowy: | FR4 |
1 uncja wielowarstwowa produkcja PCB 12 warstwowa płytka drukowana ISO TS16949
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
Klawiatura OEM Led Elastyczne płytki drukowane Jednostronnie FPC 8-warstwowa produkcja PCB
| Min. Min. Line Width Szerokość linii: | 0,075 mm/0,075 mm (3 mil/3 mil) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | ENIG |
| Grubość miedzi: | 1 uncja |
4mil elektroniczna wielowarstwowa produkcja PCB Pcba bezołowiowa HASL
| Materiał bazowy:: | FR-4, FR-4 |
|---|---|
| Grubość płyty:: | 1,6 mm |
| Min. Min. Line Width: Szerokość linii:: | 4 mil |
OEM Wielowarstwowa produkcja PCB 4mil High Density BGA PCB Assembly
| Materiał: | FR4/TG150~180,FR-4/CTI175~600V |
|---|---|
| Grubość płyty/grubość miedzi: | 0,8 mm ~ 2,0 mm / 0,5 uncji ~ 5 uncji |
| Minimalna szerokość linii i odstęp: | 3 mil/3 mil (0,075 mm) |
Płyta kontrolera IBE Prototyp Pcba 8-warstwowa produkcja PCB
| Materiał: | FR4+Komponenty |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, żółty, niebieski |
| składniki: | Autoryzowany dystrybutor |
Motoryzacja Elektronika medyczna Pcb Pcba CEM1 CEM3 Wielowarstwowa produkcja PCB
| Materiał: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Wysokość TG |
|---|---|
| Warstwy: | 1-24 warstwy, 1-28 L |
| Grubość miedzi: | 1 uncja, 0,25 uncji -12 uncji, 1/2 uncji 1 uncja 2 uncja 3 uncja, 1-4 uncje, 3 uncje |
UL Smart Medical Industrial PCBA IoT Gateway WIFI 8-warstwowa produkcja PCB
| Kolor: | Zielono-niebieski |
|---|---|
| Nazwa: | Montaż PCB |
| Powierzchnia techniczna: | ENIG |
Wielowarstwowa produkcja PCB Szybki obrót Montaż PCB Zanurzenie Złota Impedancja BGA
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Nazwa: | PCBA |
| Powierzchnia techniczna: | HASL |

